facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΟΥΛΙΟΥ & ΣΙΦΝΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Δεύτερη έδρα: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο02/03/1910:001-1
2.Κ16-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣάββατο02/03/1911:450-0
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο02/03/1915:000-2
4. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο02/03/1918:000-0
5.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο02/03/1920:002-1
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή03/03/1911:000-1
7.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή03/03/1915:003-0
8.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/1918:008-1
9.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16/03/1911:300-3
10.Κ12-10ος Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΣάββατο16/03/1913:152-0
11.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο16/03/1915:300-1
12. Κ18-8ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ Σάββατο16/03/1918:001-0
13.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16/03/1920:003-4
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή17/03/1911:002-1
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/03/1915:300-2
16.Κ12-13ος Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή17/03/1918:002-3
17. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή17/03/1919:302-0
18.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο23/03/1910:45
19.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο23/03/1912:30
20.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο23/03/1918:00
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή24/03/1911:00
22.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή24/03/1915:30