facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 70 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 8ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1Σάββατο28/01/1709:300-3
2.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο28/01/1715:005-1
3.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο28/01/1718:001-0
4.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο28/01/1720:003-2
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή29/01/1710:003-0
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή29/01/1712:300-3
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακή29/01/1715:152-1
8.Νέων 8ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο04/02/1709:300-1
9.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο04/02/1711:301-1
10.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο04/02/1715:001-0
11.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο04/02/1718:002-5
12.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατο04/02/1720:001-0
13.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/1711:001-3
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή05/02/1715:001-3
15.Ακαδημιών 6ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακή05/02/1718:000-9
16.Νέων 8ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 - ΡΟΥΦΣάββατο11/02/1710:001-2
17.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΡΟΥΦΣάββατο11/02/1712:001-4
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο11/02/1715:002-0
19.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο11/02/1718:004-2
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή12/02/1711:002-0
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚυριακή12/02/1715:000-3
22.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή12/02/1718:003-1
23.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο18/02/1709:000-2
24.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΡΟΥΦΣάββατο18/02/1710:453-0
25.Νέων 8ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΣάββατο18/02/1712:151-1
26.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο18/02/1715:004-2
27.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο18/02/1717:302-1
28.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΥΜΗΤΤΟΣΣάββατο18/02/1719:303-1
29.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή19/02/1711:003-2
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή19/02/1715:001-2
31.Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή19/02/1717:301-0