facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.3η ΦΑΣΗΡΟΥΦ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Τετάρτη02/10/1916:004-2
2.Κ16-2ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο05/10/1911:156-0
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο05/10/1916:150-0
4.Κ16-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2Σάββατο05/10/1918:451-2
5.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή06/10/1911:001-4
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή06/10/1916:157-1
7.3η ΦΑΣΗΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤετάρτη09/10/1915:451-2
8.Κ14-4ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο12/10/1910:302-2
9.Κ14-3ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο12/10/1912:000-8
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο12/10/1916:001-2
11.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΣάββατο12/10/1918:151-1
12.Κ14-6ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΣάββατο12/10/1920:000-3
13.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή13/10/1909:303-0
14.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1912:301-1
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚυριακή13/10/1916:001-0
16.Κ16-2ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο19/10/1910:001-3
17.Κ12-2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο19/10/1912:004-0
18.Κ12-5ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Σάββατο19/10/1913:301-0
19.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο19/10/1916:000-1
20.Κ12-8ος ΌμιλοςΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατο19/10/1918:153-1
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή20/10/1911:003-0
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή20/10/1916:000-7
23.Κ16-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΚυριακή20/10/1918:304-0
24.4η ΦΑΣΗΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη23/10/1915:30
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο26/10/1916:00
26.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚυριακή27/10/1909:00
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή27/10/1912:00
28.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00