facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 86 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ14-1ος-ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο27/10/1813:002-3
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣάββατο27/10/1816:001-1
3.Κ16-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο27/10/1818:300-2
4.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο27/10/1820:151-1
5.4η ΦΑΣΗΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤετάρτη31/10/1814:300-2
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:003-0
7.Κ14-1ος-ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο03/11/1817:301-3
8.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΙΑΣΩΝ 2Σάββατο03/11/1819:000-1
9.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή04/11/1809:300-4
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή04/11/1815:002-1
11.Κ18-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο10/11/1811:002-0
12.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΣάββατο10/11/1815:001-0
13.Κ16-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2Σάββατο10/11/1817:303-2
14.Κ10-2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή11/11/1810:004-3
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή11/11/1811:003-2
16.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή11/11/1815:002-3
17.Κ14-6ος-ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή11/11/1817:301-1
18.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο17/11/1811:00
19.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00
20.Κ12-3ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο17/11/1817:30
21.Κ14-1ος-ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο17/11/1819:00
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚυριακή18/11/1809:30
23.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή18/11/1812:15
24.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή18/11/1815:15
25.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή18/11/1817:30