facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 52 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΕΓΙΣΤΗΣ-ΚΥΘΗΡΩΝ&ΑΝΑΦΗΣ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 91 x 51 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 350)
Έδρα: ΑΘΗΝΑΪΔΑ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ, ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΣάββατο07/01/1715:001-1
2.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣάββατο07/01/1718:301-1
3.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή08/01/1709:300-3
4.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή08/01/1712:001-2
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή08/01/1715:000-1
6.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακή08/01/1717:302-4
7.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή08/01/1719:151-0
8.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο14/01/1711:003-2
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο14/01/1715:003-1
10.Παμπαίδων 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2Σάββατο14/01/1717:150-3
11.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2Σάββατο14/01/1718:454-0
12.Παμπαίδων 1ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο14/01/1720:151-2
13.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή15/01/1709:303-1
14.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή15/01/1712:000-3
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚυριακή15/01/1715:002-4
16.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2Κυριακή15/01/1719:300-2
17.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο21/01/1711:00
18.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατο21/01/1712:45
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο21/01/1715:00
20.Παίδων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο21/01/1717:15
21.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο21/01/1718:30
22.Ακαδημιών 3ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο21/01/1719:30
23.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο21/01/1720:30
24.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή22/01/1709:30
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή22/01/1712:00
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00
27.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή22/01/1717:15
28.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚυριακή22/01/1718:30
29.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή22/01/1720:15