facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 52 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΕΓΙΣΤΗΣ-ΚΥΘΗΡΩΝ&ΑΝΑΦΗΣ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 91 x 51 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 350)
Έδρα: ΑΘΗΝΑΪΔΑ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ, ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο08/04/1711:004-1
2.Παίδων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο08/04/1712:457-3
3.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο08/04/1714:154-0
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο08/04/1716:300-4
5.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο08/04/1718:450-3
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή09/04/1711:000-1
7.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή09/04/1713:452-0
8.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή09/04/1716:306-0
9.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή09/04/1718:455-2
10.Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο22/04/1711:302-2
11.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο22/04/1713:001-2
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο22/04/1716:304-0
13.Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2Σάββατο22/04/1718:451-3
14.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣάββατο22/04/1720:153-2
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή23/04/1711:003-3
16.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή23/04/1714:002-0
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή23/04/1716:305-0
18.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή23/04/1718:450-3
19.Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή23/04/1720:151-0
20.Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο29/04/1712:000-3
21.Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο29/04/1713:303-1
22.Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή30/04/1709:001-1
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή30/04/1711:001-2
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή30/04/1717:000-6
25.Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών - 1η ΑγωνιστικήΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή30/04/1719:302-1