facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 16 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 46 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 150)
Έδρα: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΟ ΚΩΦΩΝ, ΑΤΤΙΚΟΣ, ΑΦΟΒΟΣ, ΚΟΛΩΝΟΣ, ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο04/11/1711:001-3
2.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο04/11/1713:001-1
3.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο04/11/1715:002-2
4.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο04/11/1717:302-2
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚυριακή05/11/1711:002-4
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή05/11/1715:001-0
7.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή05/11/1717:305-2
8.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο11/11/1711:002-5
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΣάββατο11/11/1715:003-1
10.Νέων 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο11/11/1717:300-4
11.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή12/11/1711:001-5
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή12/11/1715:001-0
13.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή12/11/1717:301-4
14.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή12/11/1719:300-4
15.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο18/11/1710:001-0
16.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΚΟΛΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΣάββατο18/11/1712:300-2
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο18/11/1715:000-0
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/11/1715:001-2
19.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή19/11/1717:302-0
20.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο25/11/1711:00
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο25/11/1715:00
22.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο25/11/1717:30
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή26/11/1711:00
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή26/11/1715:00
25.Νέων 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή26/11/1717:30
26.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή26/11/1719:30
27.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤετάρτη29/11/1715:00