facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 16 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 46 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 150)
Έδρα: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΟ ΚΩΦΩΝ, ΑΤΤΙΚΟΣ, ΑΦΟΒΟΣ, ΚΟΛΩΝΟΣ, ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο28/01/1711:000-4
2.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο28/01/1712:302-8
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο28/01/1715:000-1
4.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο28/01/1718:004-0
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή29/01/1711:003-1
6.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή29/01/1715:001-6
7.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή29/01/1718:002-3
8.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣάββατο04/02/1711:001-4
9.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο04/02/1713:004-0
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο04/02/1715:000-1
11.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο04/02/1718:001-6
12.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο04/02/1719:302-8
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚυριακή05/02/1711:001-2
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή05/02/1715:002-3
15.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή05/02/1718:001-1
16.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2Κυριακή05/02/1719:454-1
17.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο11/02/1711:001-2
18.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο11/02/1712:301-8
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο11/02/1715:004-7
20.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή12/02/1711:004-3
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή12/02/1715:001-1
22.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή12/02/1718:002-3
23.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο18/02/1711:001-2
24.Νέων-11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο18/02/1712:300-3
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο18/02/1715:001-1
26.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο18/02/1718:001-1
27.Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο18/02/1719:451-0
28.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή19/02/1710:301-6
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή19/02/1713:002-1
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή19/02/1715:302-0
31.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή19/02/1718:001-2
32.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή19/02/1719:301-2