facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Πρώτο Προηγούμενο 68 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 62 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 700)
Έδρα: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 1, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 2, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο06/01/1815:003-1
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή07/01/1811:005-2
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή07/01/1815:002-1
4.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή07/01/1817:301-3
5.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Κυριακή07/01/1819:301-2
6.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/01/1809:304-1
7.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/01/1811:000-1
8.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2Σάββατο13/01/1817:302-0
9.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο13/01/1819:304-2
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚυριακή14/01/1811:001-2
11.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚυριακή14/01/1815:002-0
12.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή14/01/1818:000-3
13.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο20/01/1810:301-3
14.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο20/01/1812:301-4
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο20/01/1815:003-1
16.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο20/01/1817:300-5
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή21/01/1811:002-1
18.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή21/01/1814:000-2
19.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή21/01/1816:002-3
20.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή21/01/1817:450-2
21.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤετάρτη24/01/1816:45
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚυριακή28/01/1811:00
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή28/01/1815:00