facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Πρώτο Προηγούμενο 68 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 62 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 700)
Έδρα: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 1, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 2, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο04/11/1710:004-0
2.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο04/11/1712:003-1
3.Παίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/11/1710:001-3
4.Νέων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2Κυριακή05/11/1711:452-2
5.Νέων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Σάββατο11/11/1709:303-3
6.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο11/11/1711:302-4
7.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:006-1
8.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο11/11/1717:300-2
9.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο11/11/1719:150-4
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή12/11/1711:003-0
11.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή12/11/1714:001-6
12.Παίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο18/11/1709:303-2
13.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο18/11/1711:301-2
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο18/11/1715:001-2
15.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο18/11/1717:302-1
16.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο18/11/1719:150-0
17.Νέων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1Σάββατο25/11/1709:30
18.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο25/11/1711:30
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο25/11/1715:00
20.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00
21.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή26/11/1713:30
22.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00
23.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1717:00
24.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή26/11/1719:00