facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 66 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΔΟΣ ΠΕΥΚΩΝ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 58 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 600)
Έδρα: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ, ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ, ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή29/01/1713:300-3 α.α.
2.Ακαδημιών 8ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή29/01/1715:000-4
3.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή29/01/1716:300-4
4.Παίδων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή29/01/1718:003-0
5.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο04/02/1710:300-2
6.Ακαδημιών 8ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο04/02/1718:000-3
7.Ακαδημιών 8ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣάββατο04/02/1719:304-0
8.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή05/02/1711:000-3
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή05/02/1715:004-0
10.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακή05/02/1718:001-2
11.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο11/02/1709:307-0
12.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο11/02/1711:302-5
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο11/02/1715:001-4
14.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο11/02/1718:004-0
15.Παίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο11/02/1719:301-1
16.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή12/02/1711:004-0
17.Παίδων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή12/02/1714:008-1
18.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕΚΚυριακή12/02/1715:450-2
19.Παίδων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο18/02/1709:305-2
20.Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο18/02/1711:151-0
21.Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο18/02/1712:451-0
22.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΙΩΝ Σάββατο18/02/1715:005-1
23.Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο18/02/1718:002-1
24.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο18/02/1719:302-0
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή19/02/1711:000-2
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή19/02/1715:000-1
27.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή19/02/1718:001-3
28.Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή19/02/1720:001-1