facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΜΠΩΝ ΘΕΑΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 63 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΑΛΑΞΙΑΣ , ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ, ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Δεύτερη έδρα: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο06/01/1809:301-0
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο06/01/1815:002-2
3.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Σάββατο06/01/1817:302-1
4.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή07/01/1809:000-1
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή07/01/1812:001-0
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004Κυριακή07/01/1815:002-2
7.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή07/01/1817:301-0
8.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο13/01/1809:001-1
9.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Σάββατο13/01/1811:002-1
10.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο13/01/1812:455-3
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΣάββατο13/01/1815:002-1
12.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο13/01/1817:152-4
13.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο13/01/1818:306-2
14.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/01/1820:005-2
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/01/1809:001-4
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή14/01/1812:002-1
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚυριακή14/01/1815:000-1
18.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή14/01/1817:302-2
19.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Κυριακή14/01/1819:002-0
20.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο20/01/1809:001-0
21.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Σάββατο20/01/1811:000-1
22.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο20/01/1813:003-2
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο20/01/1815:000-2
24.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο20/01/1817:302-3
25.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Σάββατο20/01/1819:150-4
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή21/01/1809:001-2
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή21/01/1812:006-1
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή21/01/1815:004-1
29.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο27/01/1815:00
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή28/01/1815:00