facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΜΠΩΝ ΘΕΑΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 63 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΑΛΑΞΙΑΣ , ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ, ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Δεύτερη έδρα: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Σάββατο30/09/1709:301-4
2.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο30/09/1711:300-1
3.Παίδων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο30/09/1713:300-4
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο30/09/1716:302-0
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή01/10/1710:000-2
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή01/10/1713:001-2
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚυριακή01/10/1716:303-0
8.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1Κυριακή01/10/1719:004-3
9.Νέων 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο07/10/1709:003-4
10.Νέων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο07/10/1711:001-4
11.Παίδων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο07/10/1713:003-0
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣάββατο07/10/1716:003-4
13.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο07/10/1718:300-3 α.α.
14.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Σάββατο07/10/1720:000-1
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή08/10/1711:001-2
16.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή08/10/1716:001-1
17.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚυριακή08/10/1718:30Αναβλήθηκε
18.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή08/10/1720:001-4
19.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο14/10/1709:005-2
20.Νέων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο14/10/1711:000-7
21.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο14/10/1713:003-1
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο14/10/1716:002-1
23.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο14/10/1718:301-5
24.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο14/10/1720:002-1
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.Κυριακή15/10/1709:301-0
26.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή15/10/1713:002-0
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚυριακή15/10/1716:002-3
28.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Κυριακή15/10/1718:300-6
29.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο21/10/1709:00
30.Νέων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατο21/10/1710:45
31.Παίδων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Σάββατο21/10/1712:45
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο21/10/1716:00
33.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο21/10/1718:30
34.Παίδων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο21/10/1720:00
35.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή22/10/1711:00
36.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00
37.Νέων 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή22/10/1718:30
38.Νέων 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή22/10/1720:30