facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 42 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ & ΗΦΑΙΣΤΟΥ 22 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1500)
Έδρα: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1712:302-0
2.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή29/01/1715:154-0
3.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο04/02/1709:000-1
4.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο04/02/1711:002-2
5.Ακαδημιών 8ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο04/02/1713:000-1
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣάββατο04/02/1715:001-0
7.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο04/02/1718:002-1
8.Παίδων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο04/02/1719:302-0
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή05/02/1710:001-0
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚυριακή05/02/1715:152-0
11.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακή05/02/1718:001-1
12.Παίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή05/02/1719:302-2
13.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο11/02/1709:001-1
14.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο11/02/1711:002-3
15.Παίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο11/02/1712:302-0
16.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο11/02/1715:001-1
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή12/02/1710:300-2
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή12/02/1715:001-2
19.Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο18/02/1718:001-1
20.Παίδων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο18/02/1719:300-3
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακή19/02/1710:002-1
22.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/02/1715:152-4
23.Νέων 9ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή19/02/1718:003-1
24.Νέων-12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή19/02/1720:006-1