facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 44 από 89 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ & ΗΦΑΙΣΤΟΥ 22 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1500)
Έδρα: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο31/03/1809:002-0
2.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο31/03/1813:300-1
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο31/03/1816:301-2
4.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.Σάββατο31/03/1818:451-5
5.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Σάββατο31/03/1820:150-2
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή01/04/1810:008-1
7.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή01/04/1813:003-1
8.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1Κυριακή01/04/1818:451-1
9.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή01/04/1820:301-4
10.Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο14/04/1809:002-3
11.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο14/04/1813:002-1
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΣάββατο14/04/1816:301-2
13.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο14/04/1819:000-5
14.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο14/04/1820:302-1
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή15/04/1811:001-1
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή15/04/1816:303-2
17.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή15/04/1819:001-0
18.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο21/04/1809:0010-0
19.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο21/04/1810:303-3
20.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο21/04/1812:150-2
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο21/04/1816:301-0
22.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο21/04/1819:000-0
23.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή22/04/1810:30
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή22/04/1813:15
25.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακή22/04/1816:30
26.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή22/04/1819:00