facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 62 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Π.ΦΑΛΗΡΟ ΓΗΠ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 70 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ, ΤΑΤΑΥΛΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο04/11/1710:301-0
2.Ακαδημιών 5ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/11/1712:001-3
3.Νέων 8ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο04/11/1715:302-1
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή05/11/1715:002-0
5.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο11/11/1711:002-0
6.Νέων 7ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατο11/11/1712:301-2
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο11/11/1715:000-0
8.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο11/11/1717:301-4
9.Νέων 8ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο11/11/1719:001-1
10.Παίδων 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚυριακή12/11/1712:451-1
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή12/11/1715:004-0
12.Ακαδημιών 5ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο18/11/1709:000-3
13.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1Σάββατο18/11/1710:150-3
14.Παίδων 6ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο18/11/1717:301-1
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚυριακή19/11/1711:001-0
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή19/11/1715:001-1
17.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο25/11/1711:00
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο25/11/1715:00
19.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο25/11/1717:15
20.Παίδων 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή26/11/1710:30
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή26/11/1715:00
22.Νέων 8ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1Κυριακή26/11/1717:15
23.Νέων 8ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή26/11/1719:15