facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 58 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ & ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΣάββατο28/01/1715:003-0
2.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΣάββατο28/01/1718:300-2
3.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο28/01/1720:001-0
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚυριακή29/01/1711:004-0
5.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/01/1717:302-1
6.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή29/01/1718:451-0
7.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή29/01/1720:300-2
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο04/02/1715:000-0
9.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο04/02/1718:301-1
10.Νέων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο04/02/1720:001-2
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή05/02/1711:002-2
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή05/02/1715:003-0
13.Νέων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή05/02/1720:300-4
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο11/02/1715:002-1
15.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο11/02/1718:304-1
16.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο11/02/1720:157-0
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή12/02/1711:002-1
18.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή12/02/1717:451-2
19.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή12/02/1719:001-0
20.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή12/02/1720:301-1
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο18/02/1715:001-0
22.Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατο18/02/1717:153-1
23.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο18/02/1718:450-1
24.Νέων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο18/02/1720:152-1
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή19/02/1711:000-4
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή19/02/1715:001-0
27.Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή19/02/1717:156-0
28.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή19/02/1718:302-4
29.Παίδων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή19/02/1720:002-2