facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 64 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ&ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Δεύτερη έδρα: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακή29/09/1916:302-2
2.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή29/09/1919:007-1
3.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή29/09/1920:300-4
4.Κ18-5ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο05/10/1910:001-4
5.Κ14-3ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο05/10/1912:000-5
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣάββατο05/10/1916:151-3
7.Κ16-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο05/10/1919:001-2
8.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ 1Κυριακή06/10/1910:001-4
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή06/10/1916:153-0
10.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή06/10/1920:303-3
11.Κ14-4ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο12/10/1910:003-0
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο12/10/1916:001-1
13.Κ14-4ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο12/10/1918:301-2
14.Κ16-5ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο12/10/1920:000-9
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚυριακή13/10/1916:002-0
16.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή13/10/1918:151-2
17.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή13/10/1920:153-4
18.Κ14-3ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 2 - ΡΟΥΦ 2Σάββατο19/10/1910:001-7
19.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο19/10/1916:000-3
20.Κ18-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο19/10/1918:152-1
21.Κ16-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο19/10/1920:154-0
22.Κ12-4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1Κυριακή20/10/1911:301-0
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή20/10/1916:000-2
24.4η ΦΑΣΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤετάρτη23/10/1915:30