facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΙΛΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 43 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΕΛΕΥΣΙΝΙΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 700)
Έδρα: ΑΕ ΙΛΙΟΥ, ΑΟ ΙΛΙΟΥ, ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1, ΙΑΣΩΝ , ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο06/01/1815:001-0
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή07/01/1815:001-0
3.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή07/01/1817:303-2
4.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή07/01/1819:300-0
5.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤετάρτη10/01/1815:000-1
6.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣάββατο13/01/1809:000-1
7.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο13/01/1810:301-1
8.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1Σάββατο13/01/1812:000-0
9.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/01/1815:001-1
10.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/01/1817:301-1
11.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο13/01/1819:301-3
12.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή14/01/1809:301-2
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή14/01/1811:302-1
14.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή14/01/1815:002-2
15.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή14/01/1817:150-5
16.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Κυριακή14/01/1818:302-1
17.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2Κυριακή14/01/1820:151-1
18.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο20/01/1810:30
19.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο20/01/1812:30
20.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο20/01/1814:30
21.Παίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο20/01/1816:30
22.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο20/01/1818:15
23.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή21/01/1811:00
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚυριακή21/01/1815:00