facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 41 από 86 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΣΤΑΣΗ ΓΕΦΥΡΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 47 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 2500)
Έδρα: ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο07/01/1711:304-0
2.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο07/01/1715:000-0
3.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο07/01/1717:453-3
4.Νέων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΣάββατο07/01/1719:302-2
5.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή08/01/1711:003-0
6.Παμπαίδων 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο14/01/1711:001-3
7.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο14/01/1712:305-2
8.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο14/01/1715:002-0
9.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο14/01/1717:300-1
10.Νέων-10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο14/01/1719:150-5
11.ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - A GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 (ΤΕΛΙΚΟΣ)Σάββατο21/01/1711:15
12.ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - A GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ-05 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)Σάββατο21/01/1712:30
13.ΠΑΙΔΙΚΟ - A GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ-03 (ΤΕΛΙΚΟΣ)Σάββατο21/01/1713:45
14.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο21/01/1716:30
15.Παίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο21/01/1718:00
16.Νέων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο21/01/1719:30
17.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή22/01/1711:15
18.Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος ΓύροςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή22/01/1712:30
19.ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - B GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)Κυριακή22/01/1714:00
20.ΠΑΙΔΙΚΟ - A GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)Κυριακή22/01/1715:15
21.ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - B GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)Κυριακή22/01/1716:30
22.ΠΑΙΔΙΚΟ - B GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)Κυριακή22/01/1717:45
23.ΠΑΙΔΙΚΟ - B GROUP ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - 4ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ (ΤΕΛΙΚΟΣ)Κυριακή22/01/1719:00