facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Πρώτο Προηγούμενο 79 από 88 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΛΕΩΦ.ΙΩΝΙΑΣ 95 & ΗΡΩΟΣ ΜΑΤΣΗ ΑΛΙΜΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΤΡΑΧΩΝΕΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παίδων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο03/02/1810:305-1
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΒΥΡΩΝΣάββατο03/02/1815:000-1
3.Παίδων 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1Σάββατο03/02/1817:300-7
4.Νέων 15ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο03/02/1819:303-1
5.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή04/02/1809:300-2
6.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚυριακή04/02/1812:001-1
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή04/02/1815:003-2
8.Νέων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή04/02/1818:151-0
9.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατο10/02/1809:006-2
10.Νέων 15ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο10/02/1819:151-3
11.Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή11/02/1809:303-2
12.Παίδων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚυριακή11/02/1812:450-1
13.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή11/02/1815:002-2
14.Παίδων 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή11/02/1818:004-2
15.Παίδων 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο17/02/1809:307-0
16.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο17/02/1811:301-1
17.Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΣάββατο24/02/1809:00
18.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο24/02/1810:30
19.Παίδων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο24/02/1811:45
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο24/02/1815:00
21.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο24/02/1820:30
22.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή25/02/1810:00
23.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή25/02/1815:00
24.Νέων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚυριακή25/02/1818:15
25.Παίδων 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή25/02/1820:15