facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Πρώτο Προηγούμενο 54 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΕΡΟΛΑΝΟΥ 2 ΑΛΙΜΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 200)
Έδρα: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ, ΚΑΛΑΜΑΚΙ, ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-4ος-ΟμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο03/11/1809:150-2
2.Κ16-5ος-ΟμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣάββατο03/11/1810:455-0
3.Κ14-3ος-ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο03/11/1812:451-2
4.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο03/11/1815:003-0
5.Κ12-4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚυριακή04/11/1811:150-11
6.Κ18-4ος-ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή04/11/1812:301-1
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή04/11/1815:001-0
8.Κ16-5ος-ΟμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2Κυριακή04/11/1817:154-2
9.Κ18-4ος-ΟμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚυριακή04/11/1818:450-0
10.Κ18-2ος-ΟμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο10/11/1809:151-1
11.Κ14-3ος-ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο10/11/1811:001-3
12.Κ16-5ος-ΟμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο10/11/1812:452-0
13.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΣάββατο10/11/1815:004-1
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή11/11/1815:001-2
15.Κ18-4ος-ΟμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/11/1819:002-2
16.Κ18-4ος-ΟμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο17/11/1809:152-0
17.Κ16-4ος-ΟμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο17/11/1811:001-1
18.Κ16-5ος-ΟμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2Σάββατο17/11/1812:451-0
19.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Σάββατο17/11/1815:003-2
20.Κ16-5ος-ΟμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο17/11/1817:152-1
21.Κ18-4ος-ΟμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1Κυριακή18/11/1809:151-2
22.Κ14-3ος-ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή18/11/1811:004-4
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή18/11/1815:000-0
24.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο24/11/1815:00
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή25/11/1815:00