facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Πρώτο Προηγούμενο 46 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΓΕΡΟΛΑΝΟΥ 2 ΑΛΙΜΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 200)
Έδρα: ΚΑΛΑΜΑΚΙ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Ακαδημιών 5ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο04/11/1709:151-0
2.Νέων 7ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο04/11/1710:303-1
3.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατο04/11/1712:300-4
4.Παίδων 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο04/11/1714:152-0
5.Παίδων 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο04/11/1716:001-0
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή05/11/1711:001-4
7.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή05/11/1713:000-1
8.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή05/11/1715:001-0
9.Νέων 8ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακή05/11/1718:000-1
10.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο11/11/1713:002-1
11.Νέων 8ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο11/11/1715:000-0
12.Παίδων 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1Σάββατο11/11/1716:450-4
13.Παίδων 4ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο11/11/1718:301-1
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή12/11/1711:000-2
15.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή12/11/1715:002-0
16.Νέων 7ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή12/11/1717:300-1
17.Παίδων 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο18/11/1709:301-3
18.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο18/11/1711:150-4
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο18/11/1715:000-2
20.Νέων 8ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή19/11/1718:000-2
21.Παίδων 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή19/11/1719:451-0
22.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο25/11/1710:00
23.Παμπαίδων 6ος Όμιλος ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/1711:30
24.Παίδων 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατο25/11/1713:00
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο25/11/1715:00
26.Νέων 7ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚυριακή26/11/1712:45
27.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή26/11/1715:00
28.Νέων 8ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή26/11/1717:30
29.Παίδων 4ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚυριακή26/11/1719:15