facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-14 & Κ-16 (08/11/2018 15:06)

 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ  – 2003

Την ΤΡΙΤΗ 13/11/2018 και ώρα 15:30 καλούνται στo γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση της Μικτής ΝΕΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΔΡΙΤΣΕΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΓΕΝΤΙΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΚΑΜΠΑΣ, ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ, ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), 

ΜΠΑΣΤΑΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΚΟΥΒΑΡΑΣ (ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ), ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΕΚ),

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΑΝΟΣ, ΤΣΙΑΚΥΡΗΣ, ΡΗΓΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΖΟΥΓΡΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΤΣΟΥΡΕΑΣ (ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ),

ΚΑΣΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ, ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΤΣΟΥΛΙΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΚΑΝΤΕΛΜΙΔΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ),

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΛΑΜΗΤΡΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ),

ΧΑΡΑΜΗΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ), ΜΠΑΣΑ (ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ).

                                                                                   

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  – 2005

Την ΤΡΙΤΗ 13/11/2018, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για προπόνηση της Μικτής ΠΑΙΔΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

Α΄ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 15:00

ΚΑΣΤΟΡΑΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΒΑΒΑΛΕΡΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ),

ΝΤΟΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΑΣΩΝ), ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΛΙΑΤΗΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ),

ΔΩΡΟΒΑΤΑΣ, ΝΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΚΑΛΛΙΓΑΣ, ΝΤΟΒΑΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ),

ΚΡΥΟΣ, ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ), ΝΤΟΥΚΑΙ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),  ΚΑΨΑΛΗΣ (ΑΦΟΒΟΣ), ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ (ΧΑΙΔΑΡΙ),

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ),

ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ),

ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ, ΣΚΑΙΛΙΔΗΣ, ΤΣΕΛΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΙΔΑ), ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ).

Β΄ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 16:00

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΜΑΝΩΛΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ (ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ),

ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΤΖΗΜΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ),

ΚΥΡΙΑΚΗΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ), ΨΥΛΛΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΚΟKΜΟΤΟΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ), ΦΥΤΣΙΛΗΣ (ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ), ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΤΤΑΛΟΣ),

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΕΠΕTΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ), ΓΚΙΚΑΣ (ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ),

ΝΑΛΙΤΖΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΜΠΙΛΙΚΑΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΑΣΩΝ),

ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΚΑΝΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΚΙ),

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ (ΖΕΦΥΡΟΣ), ΚΑΛΑΙΖΗΣ (ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΤΣΙΡΒΟΥΛΗΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ), ΚΥΡΓOΤΑΣΗΣ, ΕΞΑΡΧΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ),

ΜΠΑΛΑΦΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ), ΣΠΑΘΑΡΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ).